Hakkımızda - DOBOĞLU TARHANA
Hakkımızda

Hakkımızda

Doboğlu Tarhana portföyünün bilinirliği en yüksek atıştırmalık markalarından biridir. Yoğun lezzeti ve çıtırtısıyla Doboğlu ürünleri 1996 yılında Kahramanmaraş'a hizmet vermeye başladı. Kuruluşundan günümüze müşteri memnuniyeti, lezzet, kalite ve hijyen ilkelerini esas almış, daima yenilikçi düşünerek üretimlerini gerçekleştirmiştir.

Doğal ürünleri tercih ederek tarhanalara tam yağlı ev yoğurdu kullanarak ve katkı maddesi katmayarak Kahramanmaraş'ın doğal lezzetler kısmında en çok tercih edilen nokta olmayı başarmıştır.

En büyük başarısının sebebi ; tamamen katkı maddesi kullanmayıp her şeyin en doğalını tercih etmesindendir.

Sıkça Sorulan Sorular

S.S.S
Hijyen
Önceliğimiz Hijyen ! Güvenli gıda için güvenli hammadde temini şarttır ilkesini benimseyerek, piyasada alanında kaliteli üretim yapan tanınmış firmalarla çalışmaktayız. Ayrıca hammadde güvenirliği; ürün analizleri ve ölçümleri yapmaktayız. Üretimde kullanmakta olduğumuz ekipmanlar ve çalışma yüzeyleri dezenfekte edilmektedir.
Müşteri Memnuniyeti
Müşteri Memnuniyeti ilkemiz firmammızın olmazsa olmaz koşuludur. Doboğlu Tarhana’nın her çalışanı %100 Müşteri memnuniyeti sağlamaya odaklanmıştır. Bu bağlamda bizden ürün alan müşterilerimize ulaşarak; lezzet, kalite ve hijyenimizle ilgili olarak düzenli geri bildirim çalışmaları yapmaktayız. Aldığımız sonuçları da kendi iç süreçlerimizi ve paydaşlarımızı geliştirmek üzere kullanmaktayız. Doboğlu Tarhana olarak bu çalışmayı, hizmetlerimizi ve hizmet ağımızı daha da mükemmel hale getirebilmek için en önemli yol gösterici olarak kabul etmekteyiz.
Lezzet
Doboğlu Tarhana & Firikleri Olarak, 1996’den bu yana lezzetimizi korumak ve artırmak için odaklanıyoruz. Her geçen gün, daha lezzetli ürünler imal edip siz değerli müşterilerimize sunmak için AR-GE çalışmları yürütmekteyiz.
Kalite
Kalite bizim için her zaman ilk sıralardadır. Gerek imal ettiğimiz ürünlerde gerekse tedarik ettiğimiz ürünlerde 1.Sınıf malzemeleri tercih ederek, kalitemizin ve lezzetimizin devamlılığı amaçlamaktayız.
Hakkımızda